X
تبلیغات
رایتل
 
متولد مهر (دخمه ای برای همدلی)
"خرد" از آن کسی است که بیاندیشد.
صفحات وبلاگ
نویسندگان
نویسندگان
نویسندگان
نویسندگان
نویسندگان
نویسندگان
سه‌شنبه 16 آذر 1389 :: 12:26 ب.ظ ::  نویسنده : مجتبی

" بی زحمت زورکی بخندید  "

  


کارگردان: بهروز افخمی
بازیگران: محسن طنابنده- پیمان قاسم خانی- بهاره رهنما- اندیشه فولاد وند- شیلا خداداد- سروش صحت- کیانوش گرامی- و امین حیایی 

تهیه کننده: حمید اعتباریان 

خلاصه داستان: داستان این فیلم کمدی پرحادثه در مورد رفاقت، بلوف، عشق و ....

 

 

 

* فیلم به اصلاح کمدی سن پترزبورگ بر خلاف روایت فیلم، طرح اولیه جالبی دارد. 

اما فیلمنامه در روایت داستان می ماند و بجای استفاده از رودستها و ارائه شکل نوینی از کمدی خاص در سینمای ایران  (با در نظر گرفتن دو فیلمنامه نویس کار بلد و طرح جالب داستان) به هجویات روی می آورد و به مانند شخصی غرق شده در آب دست و پا می زند.   

* آخر فیلم بسیار بسته و سر هم بندی شده، خیلی تو ذوق می زند. انگار دوستان عزیز پایان بندی فیلمهای دنباله دار را ندیدند. یا دوست نداشته اند. شاید هم یه نوع جدیده. 

 

* ما که آخر سر در نیاوردیم که امین حیایی برای چه در فیلم حضور داشت؟ اگر قرار باشد در قسمت دوم از شخصیتش استفاده شود (که حتما همینطور است) پس چرا به این سادگی و لودگی از شخصیتش استفاده شده؟    

* بازی بازیگران هم که جایی خودش. از صحت و خداداد بقیه هنرمندان چیزی نگم بهتره. اما حداقل پیمان قاسم خانی دیگر هوس بازیگری نکند فکر کنم بهتر باشه. 

اما از بازی روان و تیپ شده محسن طنابنده نمی توان سر سری گذشت. 

کیانوش گرامی هم در پلانهای زندان فرضی نقشش خوب از آب درامده بود. 

 

* کار کارگردان هم که عجیب و غریب است. چون از پرونده کاری بهروز افخمی انتظارات بیشتری می رفت. امیدوارم قسمت دوم این فیلم جالبتر و استاندارتر از قسمت اول ساخته شود.  

 

  

 

" مجتبی "

آمار وبلاگ
مکان یاب
فال حافظ
سخنان جالب