X
تبلیغات
رایتل
 
متولد مهر (دخمه ای برای همدلی)
"خرد" از آن کسی است که بیاندیشد.
صفحات وبلاگ
نویسندگان
نویسندگان
نویسندگان
نویسندگان
نویسندگان
نویسندگان

 

 

تریلر جنایی «Winter's Bone» و فیلم «127 ساعت» پیشتاز دریافت جوایز اسپیریت شدند. 

 

 

جوایز اسپیریت که از آن به عنوان معادل اسکار در سینمای مستقل یاد می‌کنند، نامزد‌های خود را در رشته‌های مختلف اعلام کرد.

 

 

جوایز اسپیریت که از آن به عنوان معادل اسکار در سینمای مستقل یاد می‌کنند، نامزد‌های خود را در رشته‌های مختلف اعلام کرد.

فیلم  «127 ساعت» با بازی جیمز فرانکو و به کارگردانی دنی بویل، درام «قوی سیاه» به کارگردانی دارون آرونوفسکی و با حضور ناتالی پورتمن به نقش یک بالرین، رومانس سیاه «گرینبرگ» با بازی بن استیلر و درام خانوادگی «حال بچه‌ها خوب» است با نقش‌آفرینی آنت بنینگ، جولین مور و مارک روفالو از دیگر نامزدهای بخش بهترین فیلم جوایز اسپیریت 2011 هستند.

برندگان این دوره جوایز اسپیریت 26 فوریه 2011 (هفت اسفند)، یک روز پیش از جوایز اسکار در مراسمی در لس آنجلس مشخص می‌شوند. 

لیست کامل نامزد‌های این جوایز از قرار زیر است:

 

BEST FILM

"127 Hours"

"Black Swan"

"Greenberg"

"The Kids Are All Right"

"Winter’s Bone"

 

BEST DIRECTOR

Darren Aronofsky, "Black Swan"

Danny Boyle, "127 Hours"

Lisa Cholodenko, "The Kids Are All Right"

Debra Granik, "Winter’s Bone"

John Cameron Mitchell, "Rabbit Hole"

 

BEST SCREENPLAY

Stuart Blumberg, Lisa Cholodenko, "The Kids Are All Right"

Debra Granik, Anne Rosellini, "Winter’s Bone"

Nicole Holofcener, "Please Give"

David Lindsay-Abaire, "Rabbit Hole"

Todd Solondz, "Life During Wartime"

 

 

BEST FIRST SCREENPLAY

Diane Bell, "Obselidia"

Lena Dunham, "Tiny Furniture"

Nik Fackler, "Lovely, Still"

Bob Glaudini, "Jack Goes Boating"

Dana Adam Shapiro, Evan M. Wiener, "Monogamy"

 

BEST FEMALE LEAD

Annette Bening, "The Kids Are All Right"

Greta Gerwig, "Greenberg"

Nicole Kidman, "Rabbit Hole"

Jennifer Lawrence, "Winter’s Bone"

Natalie Portman, "Black Swan"

Michelle Williams, "Blue Valentine"

 

BEST MALE LEAD

Ronald Bronstein "Daddy Longlegs"

Aaron Eckhart, "Rabbit Hole"

James Franco, "127 Hours"

John C. Reilly, "Cyrus"

Ben Stiller, "Greenberg"

 

BEST SUPPORTING FEMALE

Ashley Bell, "The Last Exorcism"

Dale Dickey, "Winter’s Bone"

Allison Janney, "Life During Wartime"

Daphne Rubin-Vega, "Jack Goes Boating"

Naomi Watts, "Mother and Child"

 

BEST SUPPORTING MALE

John Hawkes "Winter’s Bone"

Samuel L. Jackson, "Mother and Child"

Bill Murray, "Get Low"

John Ortiz, "Jack Goes Boating"

Mark Ruffalo, "The Kids Are All Right"

 

 

BEST CINEMATOGRAPHY

Adam Kimmel, "Never Let Me Go"

Matthew Libatique, "Black Swan"

Jody Lee Lipes "Tiny Furniture"

Michael McDonough, "Winter’s Bone"

Harris Savides, "Greenberg"

 

BEST DOCUMENTARY (Award given to the director)

"Exit Through the Gift Shop," Director: Banksy

"Marwencol," Director: Jeff Malmberg

"Restrepo," Directors: Tim Hetherington, Sebastian Junger

"Sweetgrass," Directors: Ilisa Barbash, Lucien Castaing-Taylor

"Thunder Soul," Director: Mark Landsman

آمار وبلاگ
مکان یاب
فال حافظ
سخنان جالب